UMM

Жіночний бренд для цілеспрямованих та романтичних

UMM — це філософія життя: бачити красу в простому і звичайному та виглядати вишукано навіть в буденній суєті
Колекції українського лейблу створюють образ сучасної жінки — успішної та водночас романтичної і ніжної. Засновниця UMM Юлія Мезіна надихається не стільки дивлячись в майбутнє, скільки озираючись в минуле. Адже сьогодні, коли технології розвиваються з неймовірною швидкістю, одяг дизайнерки покликаний зберегти зв'язок між теперішнім, майбутнім і всім тим цінним, що придбали жінки та мода за минулі десятиліття.

В епоху великих корпорацій і загального прагнення до кар'єрного росту все складніше зберегти жіночність і витонченість, легке, але при цьому мудре ставлення до життя. Місія UMM — розказати, що красивою може бути абсолютно кожна дівчина: «Дуже хочеться вірити, що наш одяг імовірніше підкреслює внутрішню індивідуальність, свободу та комфорт, ніж задовольняє потребу в гонитві за трендами».


Юлія прагне створювати довговічні речі, що переходитимуть від мами до доньки, гармонійно вписуючись у будь-які віяння моди, саме тому вона приділяє величезну увагу якості.
У суконь UMM великі плани на майбутнє
Історія бренду почалася в 2012 році зі створення текстилю та декору для дому. Вивчаючи потреби українського ринку, Юлія зрозуміла, що вони збігаються з її власними запитами, зокрема, з бажанням одягатися в небанальні та якісні речі за прийнятною ціною. Так народилася ідея створення бренду одягу, а далі на команду чекали роки навчання, пошуків ідеальних тканин і лекал, проби та помилки в прагненні зробити якнайкраще.

Сьогодні марка створює колекції, просякнуті духом минулих десятиліть і переосмислені в розрізі сучасності. UMM робить акцент на деталях, адже саме вони, на думку бренду, відрізняють сукню на один сезон, від тієї, що захочеться надягти і через 10 років.

Колекція SS21

Покази дизайнера


Ukrainian Fashion Week noseason 2021

Cyber Angels | Шоу випускників UFEG

Послуги дизайнера

Створення дизайнесрьких колекцій

Супровід персонального стиліста

Співпраця зі стилістами у створенні фото та відео проектів

Завітайте до магазину в Харкові за адресою: вул. Культури, 8 (Сумський ринок, 2-й поверх)

Контакти

Аби придбати чи орендувати будь-який виріб, будь ласка, зверніться до дизайнера зручним для вас способом
umm.in.ua
Телефон: +380503003503
Telegram/WatsApp
Made on
Tilda