STACY

Бренд витонченого жіночого одягу

Романтизм, гламур, елегантність і особлива увага до деталей. Анастасія Чемерченко створює речі для тих, хто обирає незалежність і розкіш

Місія лейблу STACY — розкривати індивідуальність і вишуканість кожної жінки. Дизайнерські вечірні сукні та вбрання для особливих подій допомогають набути впевненості і любові до себе.


Ідея створення бренду народилася в 2019 році. Саме тоді була представлена перша капсульна колекція Dangerous Woman SS20, яка втілювала головні ціності STACY — елегантність, свободу вибору, незалежність і розкіш. Дизайнерка вирішила не зупинятися і продовжила створювати витончені жіночні образи.

Розкіш. Блиск. STACY.

Засновниця бренду розпочала свій шлях у fashion-індустрії в свої юні 16 років, та світ моди полонив Анастасію ще в дитинстві: «Одного чудового дня мама привела свою 5-річну доньку в бутик Tory Burch, де вона побачила усіма відомі класичні балетки золотого кольору. Як мені здається, вони докорінно змінили моє життя», — розповідає дизайнерка.

При створенні колекцій випускниця Fashion Design School використовує оксамит, шовк і кристали, застосовуючи ручну роботу. А в межах показу UFEG на Ukrainian Fashion Week No Season 2021 Анастасія представила сукні зі 100% бавовни, натхненні будівлями молодих архітекторів і створені за принципом zero waste.

Колекція Dangerous Woman

Покази та fashion-зйомки


Ukrainian Fashion Week noseason 2021

Cyber Angels | Шоу випускників UFEG

Ukrainian Fashion Week No Season 2021

ANTHROPOCENE | Шоу випускників UFEG

Fashion Area 2019

Випускний показ студентів UFEG

Послуги дизайнера

Створення жіночого одягу за індивідуальними мірками

Пошиття моделей бренду в інших розмірах на замовлення

Оренда речей

Особливі умови оренди для стилістів

Контакти

Аби придбати чи орендувати будь-який виріб, будь ласка, зверніться до дизайнера зручним для вас способом
Телефон: +380509062596
Telegram
Made on
Tilda