SAS

by Sevastianova

Український бренд, натхненний архітектурою, природою та атмосферою Європи
Засновниця лейблу Анастасія Севастьянова прагне навчити жінок формувати власний стиль — незалежно від віку та типу фігури. Дизайнерка свторює неординарні базові речі з євпропейською естетикою, надихаючись напрямками баухаус, less is more і feminity.

Сукні та костюми SAS підходять як для довгих прогулянок, так і для вечірки до ранку. Бренд виготовляє речі з натуральних тканин, а засновниця марки особисто переконується в зручності фасонів і матеріалів — носить кожну модель перед запуском колекції.


Команда SAS знаходить підхід до кожної жінки та завжди враховує її побажання: «Ми не продаємо. Ми рекомендуємо».

Зручність і якість європейського рівня
Анастасія Севастьянова народилась у Харкові та завжди мріяла працювати в сфері моди. Отримавши освіту в Берліні, дизайнерка приїхала до України, щоб створити власний бренд. Позиція заснувати марку в рідній країні була принциповою, оскільки для Анастасії було важливо створити робочі місця в Україні під час кризи. Саме тому слоганом лейблу довго були слова: «Бренд з німецькою якістю та українською душею». Анастасія і сьогодні прилітає з Берліну до Харкова, щоб перевірити нову колекцію та поспілкуватися з клієнтами.

Anastasiia Sevastianova

фотопроєкт «Твій Y»

Історія SAS почалася в 2016 році. Спочатку лейбл був представлений лише в мультибрендових магазинах у всіх містах-мільйонниках України. У 2017-му відкрився перший монобрендовий магазин у Харкові, а наступного року колекції марки вже продавалися в Берліні. Сьогодні SAS має клієнтську базу по всій центральній Європі та продовжує розвиватися.

Колекція Skin Treasure

Street Story

Послуги дизайнера

Створення колекцій жіночого одягу

Підшив моделей бренду для кращої посадки

Консультації стиліста

Доставка по Україні за рахунок бренду

Контакти

Аби придбати чи орендувати будь-який виріб, будь ласка, зверніться до дизайнера зручним для вас способом
Телефон: +380675458386
Telegram: +4915237277511

Made on
Tilda