Mariia Sopina

Новий символізм одягу 21 століття

Дизайнерка Марія Сопіна єднає елементи різних культур і досліджує передові напрямки fashion-індустрії — біодизайн і віртуальну моду

Амбікультурність — код творчості Марії Сопіної, яка гармонійно поєднує, здавалося б, непоєднувані стилі. Дебютна колекція випускниці Fashion Design School при UFEG стала мультикультурною проекцією, в якій сплілися дві несумісні частини: протест teddy boys і якутські народні традиції.


Дизайнерка говорить «так» можливостям, виходячи за межі загальноприйнятих норм і фізичного світу. Перший показ Марії відбувся в межах віртуального fashion-шоу випускників UFEG — Fashion Area Digital Edition 2020, а незабаром повторився вже в фізичному форматі на Ukrainian Fashion Week No Season 2020.

Гармонійні стосунки між культурами, людьми та планетою
Окрім взаємного впливу традицій дизайнерка надихається сучасною архітектурою та біодизайном — найзеленішим способом створення модних продуктів. Марія увійшла в число перших українських дизайнерів, які створили «живі речі» з грибного міцелію та технічних конопель в лабораторних умовах і предствили свої арт-об'єкти на головному подіумі країни в межах Ukrainian Fashion Week No Season 2021.

У капсулах дизайнерки можно знайти сукні з евкаліптової тканини Tencel і речі, виготовлені за принципом zero waste, що не лишає відходів крою та шиття.

Колекція Global Ambiculture

Покази дизайнера


Ukrainian Fashion Week noseason 2021

Cyber Angels х Roots of the Future | Шоу випускників UFEG

Ukrainian Fashion Week No Season 2021

ANTHROPOCENE | Шоу випускників UFEG

Ukrainian Fashion Week No Season 2020

Starter Runway | Шоу випускників UFEG

Fashion Area Digital Edition 2020

віртуальне fashion-шоу

Публікації в медіа

Fashion-зйомки

Послуги дизайнера

Створення дизайнесрьких колекцій

Кастомізація виробів бренду та створення індивідуальних принтів

Контакти

Аби придбати чи орендувати будь-який виріб, будь ласка, зверніться до дизайнера зручним для вас способом
sopinastudio@gmail.com
Телефон:+380 99 42 33 809
Telegram/Viber/WatsApp
Made on
Tilda