Korkina N
Бренд для мешканок великих і малих міст
Дизайнерка Надія Коркіна створює колекції в стилі URBANFOLK, який народився на перехресті романтичного folkie та функціонального urban
Український лейбл, заснований у 2020 році, надихається багатогранністю та самобутністю жінки, яка насолоджується динамічним міським життям і одночасно прагне до природи.

Колекції Korkina N — це романтичні сукні, кроп-топи, повсякденні худі та ошатний домашній одяг, створені з урахування довгограючих трендів. Вільні та напівприталені силуети сприяють активному темпу життя, а для ще більшого комфорту кожна модель може бути адаптована під ваші параметри.
Функціональний дизайн поєднався з жіночою естетикою стилю фолкі
Засновниця бренду віддає перевагу натуральним тканинам з технічною обробкою та приділяє особливу увагу деталям і декору — на частині моделей можна побачити аплікації, плетіння та інші елементи ручної роботи.

Надія демонструє свій поглад на сучасну Жінку та робить внесок у її красу та впевненість. Дизайнерка піклується про гармонію внутрішнього світу та навколишнього середовища, здійснюючи напівіндивідуальне пошиття та використовуючи елементи концепції zero waste (нуль відходів).

Колекція FW 21/22

Колекція SS 21

Капсула FromHomeToTown

Бренд жіночого одягу заснований на базі ательє, що існує з 2018 року. Кастомізація та ексклюзивність — важливі складові Korkina N, бо «то є любов до себе», — впевнена дизайнерка. Тому ви можете приміряти будь-які речі в шоурумі та внести корективи до замовлення.

Показ Надії Коркіної на Ukrainian Fashion Week No Season 2021


ANTHROPOCENE | Шоу випускників UFEG

Fashion Area Digital Edition 2020

віртуальне fashion-шоу

Публікації в медіа

Послуги дизайнера

Індивідуальне пошиття жіночого одягу та Family Look

Створення міні-колекцій

Upcycling та redesign речей власника в нові дизайнерські речі

Пошиття моделей бренду в інших розмірах

Контакти

Аби придбати чи орендувати будь-який виріб, будь ласка, зверніться до дизайнера зручним для вас способом
Телефон:+380506194313
Telegram/WatsApp
Made on
Tilda